• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Летни Фустани За Женски Женски Модни Врвови Превртување Јака Печатење Обични Кратки Кошули Блуза Жолта ХХЛ

Летни Фустани За Женски Женски Модни Врвови Превртување Јака Печатење Обични Кратки Кошули Блуза Жолта ХХЛ

 
DEN 239.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Женски Модни Врвови Превртување Јака Печатење Обични Кратки Кошули Блуза Карактеристики : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2.Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни 3.Сигурен сум дека ќе ви се допадне! Информации за производот : Сезона : Лето, Пролет, Fall, Зима Пол : Женски Повод : Дневен Материјал : Полиестерски Стил : Лежерна должина на Ракавот : должина На Фустанот Со Кратки Ракави : Сликата Покажува Вклопување : Одговара на дебелината на големината : Стандард Како Да се мие : Ладно Миење Раце, Закачете Или Исушете Го Она што го добивате : 1 Компјутер Големина На Женска Блуза. Сад ВЕЛИКА БРИТАНИЈА ЕУ Биста Рамо Ракав Должина XXL XX-Големи 12 16 42 129cm/50.79" 52cm/20.47" 29cm/11.42" 81cm/31.89 " Големина : XXL Големина. : ХХ-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 129см/50.79 "Рамо : 52см/20.47" Ракав : 29см/11.42 "Должина : 81см/31.89" Повлечете Го Миењето На Машината за затворање. ●Материјал : 100% Дакрон. Удобна и мека, соодветна тежина, висококвалитетна ткаенина слична на шифон, многу течна и воздушна. Водич за перење : рачно/машинско перење ладно, сушење на воздух. €Карактеристики : Длабок V-Врат, половината за вратоврска, затворање на патент за грб, долг ракав, раб на одблесокот, висок струк, редовно вклопување на елече. Мини фустан, краток фустан, фустан за лизгање, фустан за забава, фустан за фит и одблесок, фустан со возбуда, секојдневен фустан. ●Идеи за натпревар : сандали, потпетици, патики, хеланки, ѓердан, обетки, капи. ●Прилики : Забава, запознавање, коктел, свадба, шопинг, дружење, ноќно излегување, одмор, одмор, fall, зима, пролет и лето.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ