• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Став непознат женски текстурирани култури со кратки ракави

Став непознат женски текстурирани култури со кратки ракави

 
DEN 591.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Романтични и ретро сите во еден сензационален врв. Трендовски култура на ставот Непознат, има мешавина од текстурирани шевови за кив до минатото со прекрасно модерни резултати. • Материјал : 100% памук • Грижа : Машината за перење • Земја на потекло : Увезена • Големина : Модел е 5'10 ”и носи големина S • одговара : полу-опремена, исечен стил • деколте : v-neckline со лушпана јака ; Стајлинг на пуловер • Ракави : кратки со нови зашиени манжетни • џебови : ниту еден • Карактеристики : лесен плетен; Ребреста полите • Textенски текстурирани култури со јака од став непознат.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ