• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Leylayray Жените Блузи Мода Жените Повик Лабава Секси Ѕвезда Краток Ракав Печатени Шиење Врвот

Leylayray Жените Блузи Мода Жените Повик Лабава Секси Ѕвезда Краток Ракав Печатени Шиење Врвот

 
DEN 303.84

Количина на стоки
Достапно на барање

63" Должина : 76см/29.66" должина : 71см/27.06" должина : 72см/28. Нега : рачно миење со ладна вода; не избелувајте и не паѓајте суво топло. ЕДНОСТАВНА, но ШИК БЛУЗА - Оваа Блуза Комбинира Секојдневен Стил со Разиграни Детали.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ