• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Вонкос Пуловер Маици Блузи За Жени Клиренс Долги Ракави-Копчиња За Вратот На Екипажот Печатени Ноќта На Вештерките Касул Fashion И Зима Мода Лесни Женски Блузи СИВА Го

Вонкос Пуловер Маици Блузи За Жени Клиренс Долги Ракави-Копчиња За Вратот На Екипажот Печатени Ноќта На Вештерките Касул Fashion

 
DEN 2.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот. Полиестерски влакна, Изработени од ткаенина, лесни меки и удобни. ●ВИСОКОКВАЛИТЕТНА ТКАЕНИНА● : овие стилски жени топли секојдневни блузи блузи изработени од фина ткаенина, меки, лабави фит, мазни за допир. Нашата облека е дизајнирана за Азиска фигура, што значи да биде помала од нормалните Европски големини. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!4339.Овој суштински врв ќе биде вашето ново движење благодарение на неговото меко и пријатно, но сепак шик лигаво вклопување.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ