• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Јуликц Женски Ладно Рамо Зип В Вратот Течна Туника Божиќна Блуза Блузи Плус Големина

Јуликц Женски Ладно Рамо Зип В Вратот Течна Туника Божиќна Блуза Блузи Плус Големина

 
DEN 255.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Дами Ирваси Печати Ладна Рамо Патент Против Вратот Туника Маица. Карактеристики На Производот : . Должина На Ракавот : Долг Ракав. Тип Ракав : Редовни. Деколте : V-Вратот. Материјал : Памук, Полиестер. Тип На Шема : Животно. Затворање : Пуловер. (Стил) : Партија. Сезона : Зима. Оддел : Жени. Тип На Големина : Редовно. Врвен Тип : Маица. Гроздобер : Да. Нега На Облека : Рачно Перење Само Печатење На Ирваси. Затворање На Патент. Ладно Рамо. Плус Големина С-5ХЛ. Божиќна Тема.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ