• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Женски Круг Вратот Печатење Блуза Краток Ракав Маица Блузи Раглан Блузи Облека Фотосесија Кошула Широки Кошули Смешни Маици Елегантен Пуловер Основни Маици

Женски Круг Вратот Печатење Блуза Краток Ракав Маица Блузи Раглан Блузи Облека Фотосесија Кошула Широки Кошули Смешни Маици

 
DEN 303.68

Количина на стоки
Достапно на барање

П3 : дали е иста боја како на сликата? . Стил : Секојдневен,Моден. Fre големина : XXL Големина. Измерете и изберете ја вистинската големина за купување, избегнувајте вашиот производ не одговара, ви благодариме за соработката. А1 : ве Молиме погледнете ја нашата табела за големината на продавницата на производот.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ