• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Машка Ленена Памучна Блуза Широка Кафтан Маица Обични Врвови Лабави Кошули Сива XL

Машка Ленена Памучна Блуза Широка Кафтан Маица Обични Врвови Лабави Кошули Сива XL

 
DEN 1.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Добредојдовте во продавницата ХАКСМНОУ, се надеваме дека нашите производи можат да ве задоволат блуза Ракав Т Боја Удобно Дишење Долга Машка Цврста кошула Лабава Лежерна Кратка Машка Блузакарактеристики : Материјал : Памучна Постелнина ве Молиме проверете Го Материјалот : Памучна Постелнина. Ве молиме проверете Ја големината пред тоа . Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Што добивате : 1 Х Кошула. Боја : Каки,Зелена,Светло сина,Сива. Сезона : Пролет, Aut.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ