• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Женски Моден Летен Печатен Фустан Со Прашка Без Прерамки Од Камизола Без Ракави

Женски Моден Летен Печатен Фустан Со Прашка Без Прерамки Од Камизола Без Ракави

 
DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Женски Моден Летен Печатен Фустан Со Прашка Без Прерамки Од Камизола без Ракавикарактеристики : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2.Многу кул за носење 3.Специјалниот дизајн на фустан ве прави попривлечни 4.Овој Лесен, Фустан е совршен за тие денови! 5.Нега на облека : Рачно Перење Препорачајте Или Исушете Го Фустанот од Кошулата. Моделот На Производот Може Да Варира ве Молиме информации За Производот : Пол : Женски Материјал : Декорација на мешавина Од Полиестер : Нема Должина : редовен Стил : Секојдневен, моден Повод : Секојдневно, Секојдневно миење раце и миење машини е ВО РЕД Пакетот вклучува : Фустан ОД 1 ПАРЧЕ ве Молиме имајте предвид дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот.Size USUKEUBust Waist Hip Length S483498cm/38.58"98cm/38.58"114cm/44.88"84.5 cm/33.27"M61036102cm/40.16"102cm/40.16"118cm/46.46"85cm/33.46"L81238108cm/42.52"108cm/42.52"122cm/48.03"85.5 cm/33.66"XL101440114cm/44.88"114cm/44.88"126cm/49.61"86cm/33.86"XXL121442120cm/47.24"120cm/47.24"130cm/51.18"87cm/34.25"XXXL141644126cm/49.61"126cm/49.61"134cm/52.76"88cm/34.65" Size : SUS : 4 UK : 8 EU : 34 Bust : 98cm/38.58"Waist : 98cm/38.58"Hip : 114cm/44.88"Length : 84.5 cm/33.27"Size : MUS : 6 UK : 10 EU : 36 Bust : 102cm/40.16"Waist : 102cm/40.16"Hip : 118cm/46.46"Length : 85cm/33.46"Size : LUS : 8 UK : 12 EU : 38 Bust : 108cm/42.52"Waist : 108cm/42.52"Hip : 122cm/48.03"Length : 85.5 cm/33.66"Size : XLUS : 10 UK : 14 EU : 40 Bust : 114cm/44.88"Waist : 114cm/44.88"Hip : 126cm/49.61"Length : 86cm/33.86"Size : XXLUS : 12 UK : 14 EU : 42 Bust : 120cm/47.24"Waist : 120cm/47.24"Hip : 130cm/51.18"Length : 87cm/34.25"Size : XXXLUS : 14 UK : 16 EU : 44 Bust : 126cm/49.61"Waist : 126cm/49.61"Hip : 134cm/52.76"Length : 88cm/34.65" Големина шема : Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 98см/38.58 " Задолжителен Предмет Во Вашата Гардероба и идеален предмет за секојдневно носење и одмори!. Апсолутно прекрасна мода, одлична ткаенина. Изработена од лесна ткаенина што дише, течна и воопшто не прилепена, мека на допир, удобна е за носење цел ден.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ