• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
C Кондензатор компатибилен со 2003- Chevrolet Express 1500, 2003- Chevrolet Express 2500, 2003- Chevrolet Express 3500, 2003- GMC Savana Aluminum Core

C Кондензатор компатибилен со 2003- Chevrolet Express 1500, 2003- Chevrolet Express 2500, 2003- Chevrolet Express 3500, 2003-

 
DEN 2011.36

Количина на стоки
Достапно на барање

Специфит на производи : Директно фитквантност Продадена : Продадена индивидуално материјал : Алуминиумски димензии на Core Core : 32,25 x 17 x 0,69 in. Core Sizereplaces DPI Број : DPI# 3887 NOTES : Бојата/финишот нема да влијае на перформансите на овој партирлаци OE Број : 23469929 REPLACES Број : GM3030250. Број на дел : 73887.23469929, GM3030250 Warranty : 1-kool vue неограничено-mileage anaurationkool vue a/c кондензатор, алуминиум, паралелен тип на проток, фабрички финиш-100% вклопување тестиран, 100% тестирано протекување; Изградена со специфична легура на алуминиум за максимална ефикасност на ладење и отпорност на корозија. Со 1-годишна гаранција на Kool Vue. Restore your car's air conditioning system with this new A/C Condenser from Kool Vue.Compatible with the following vehicles : Chevrolet2003-2014 Express 15002003-2020 Express 25002003-2020 Express 3500 GMC2003-2014 Savana 15002003-2020 Savana 25002003-2020 Savana 3500 Replaces OE Број : 23469929. Заменува Број на делови : GM3030250. Број на размена на дел : 73887.23469929, GM3030250.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ