• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Виктор 71-13884- ДИВОТ ЗА АКСЛЕНСКИОТ ДОГОВОРСКИ ГОЛЕМИ ЗАБЕЛЕШКА Изберете: 1976- Форд Ф150, 1966- Форд Ф100

Виктор 71-13884- ДИВОТ ЗА АКСЛЕНСКИОТ ДОГОВОРСКИ ГОЛЕМИ ЗАБЕЛЕШКА Изберете: 1976- Форд Ф150, 1966- Форд Ф100

 
DEN 2124.80

Количина на стоки
Достапно на барање

Виктор Рајнц диск -оска, прирабница на вратилото на вратилото, изгради репутација во автомобилската индустрија за квалитет и занаетчиство. Ние произведуваме погонска оска на вратилото на вратилото на вратилото за буквално секој автомобил на патот денес. Виктор Рајнц диск -оски на вратилото на вратилото на вратилото на вратилото се достапни за употреба на и надвор од патот и се дизајнирани за сите временски услови. Виктор 71-13884-00 погон на оската на вратилото на вратилото на вратилото се вклопува : 1976-1978 Форд Ф150 1966-1969,1975-1979 Форд Ф100 1966-1978 Форд Бронко 1966-1970,1972-1979 Форд Тандерберд 1966-1968.1974 -1968,1970-1976.1978-1979 Форд ДОО 1966-1968,1970 Линколн Континентал 1969-1971 Линколн Марк III 1967-1979 Меркур Маркиз 1969,1971,1971,1973-1979 Форд Клуб Вагон 1975-1979 г. 1975-1979 FORD ECONOLINE 1966-1974 FORD CUSTOM 1971 FORD THUNDERBIRD 8 Cyl 7 L 1966-1971 MERCURY MONTEGO 1966-1967 MERCURY CALIENTE 1966-1974 MERCURY MONTEREY 1966-1968 MERCURY PARKLANE 1969 MERCURY MARAUDER 1966-1968 MERCURY MONTCLAIR 1966-1967 MERCURY COMMUTER 1968 Меркур Патник 8 Цил 6,4 Л 1967 Меркур Брогам 1968 Линколн Марк III 8 Цил 7,5 л и повеќе - Додадете го вашето возило во нашиот фит -додаток за да проверите.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ