• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Човек за внес на Махле. Сет за заптивки

Човек за внес на Махле. Сет за заптивки

 
DEN 2.00

Количина на стоки
Достапно на барање

ПРЕДУПРЕДУВАЕ НА ГОЛЕМОТ ЗА ДЕЛОВНИ ГОДИНИ ЗА АНКУЛТ : Оваа ставка не може да се врати за замена или поврат доколку се отвори! Mahle е најголемиот производител на заптивки во светот, обезбедувајќи ви дизајн на оригинална опрема и квалитет и услуга за последователни маркети од светска класа. Mahle не ги намалува само дихтунзите - ги дизајнира вкупните пристапи за запечатување на системот кои користат инженеринг на апликации. Ова значи дека без оглед на тоа која апликација се обидувате да ја запечатите, можете да сметате на Mahle да ги прави истражувањето и тестирањето за да обезбедите оптимален материјал и технологија за таа специфична апликација - овој пристап за запечатување на системи бара различни материјали. Ниту еден друг производител на заптивки не нуди пристап кон апликација за запечатување на мотор. Различни различни материјали за заптивка осигуруваат дека моторот добива оптимален заптивка. Сите дихтунзи не се создадени еднакви - дихтунзите на Махле го докажуваат тоа секој ден. Карактеристики и придобивки : Оригиналниот дизајн на опрема и квалитетни комплети на главата ви даваат оригинална форма на опрема, вклопување и функција ги користи OE еквивалент или подобри материјали во сите комплети на главата спакувани во лентата за завиткана лента секој дел што треба да ја завршите вашата поправка на заптивки во еден пакет, освен ако не е поинаку изјави човек за внесување на Махле. Сет за заптивки.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ