• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Maxair одговара Изберете: 1999- Volvo S80

Maxair одговара Изберете: 1999- Volvo S80

 
DEN 2892.80

Количина на стоки
Достапно на барање

* Регулаторите на прозорецот ACI се произведуваат за да ги исполнат или надминуваат перформансите на оригиналната опрема. Квалитетот, издржливоста и сигурноста на сите производи се поддржани од скоро 40 години извонредност во компонентите на компонентите на вратите и знаат како. ~ * Хардвер за монтирање, како што се бара, е вклучено ~ ACI/Maxair 384965 FITS Изберете : 1999-2006 Volvo S80 и повеќе - Додадете го вашето возило во нашиот фит -додаток за да проверите.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ