• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Замена на ОЕ - нова пумпа за вода

Замена на ОЕ - нова пумпа за вода

 
DEN 271.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Водата за замена на новата OE Aisin Pumpthe Aisin Pump Water не содржи делови од преработување и обезбедува оптимално ладење без да создадете вишок оптоварување на моторот. Се користат највисоки квалитетни материјали, создавајќи посилен дизајн на телото и отпорност на корозија. Феации и придобивки : ОЕ-еквивалентна и директна апликација за вклопување.100% Нови без повторно воспоставено одпроизводство. перформанси и долговечност. АИСИН ОЕ ПУМП ПУМП.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ