• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Bombay Home Marocco Triagular Multial Arage inrug или тркач

Bombay Home Marocco Triagular Multial Arage inrug или тркач

 
DEN 1871.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Колекцијата Мароко носи навестувања на дизајнот на Мароко што ќе му даде на вашиот простор за живеење атмосфера на бегство. Едноставните геометриски и преодни дизајни кои вклучуваат топли бои ќе ја претворат просторијата во прекрасно повлекување. Рачно затегнат во Индија со 100 проценти волна. Извиткани предива за додадена текстура. Рачно се разгледуваше и раката заврши. Единствена техника на примитивно умирање. Материјал : 100 проценти волна. Рачно затегната. Современо. Отпорен на лизгање.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ