• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Измет Елф Смешни Празник Зелена Машка Кошула Х-Мас Подарок

Измет Елф Смешни Празник Зелена Машка Кошула Х-Мас Подарок

 
DEN 0.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Хо Хо Хо! Божиќ е тука, најдобро и најубаво време од годината! Божиќ значи подароци и подароци значи хаотичен шопинг! Направете го вашиот хаотичен шопинг лесен! Прекрасни божиќни подароци или празнични идеи за подароци за вашето семејство, пријатели, вашиот значаен друг, па дури и за себе! Направете божиќен шопинг забавен и испланирајте семејно патување со соодветни Божиќни маици! Спарете ги Нашите Божиќни графички кошули со Други Божиќни Кардигани или фланели за да го осветлите празничниот дух. Останете слатки и тренди со додавање на овие врвови во вашата секојдневна Гардероба За божиќна сезона! ТАБЕЛА СО ГОЛЕМИНИ-Погледнете САМО на Табелата со Големина на Печатење 365 за попрецизно вклопување бидејќи табелата со големина на пазарот не обезбедува точни мерења. МЕКА ТКАЕНИНА-Изработена од 100% памук со прстен (Хедер Греј 85/15 Памук/Вискоза), висококвалитетен, washимски измиен лесен материјал 1 кошула по нарачка. ВИСОК КВАЛИТЕТ - стотици слатки и смешни дизајни се отпечатени со еколошко мастило за печатење на база на вода што обезбедува безбедност и висок квалитет поради различни компјутерски монитори/калибрации, боите може да варираат.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ