• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Титаниум Закосен Раб Ласерски Дизајн Четкан И Полиран Бенд

Титаниум Закосен Раб Ласерски Дизајн Четкан И Полиран Бенд

 
DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Брилијантно изработен од титаниум овој привлечен свадбен бенд има закосен раб заедно со врвен дизајн на ласерски гравиран кладаг. Луксузната четкана завршница нуди мат трепет на оваа широка лента од 8 мм. Оваа симболична лента е достапна во големина на прст 12.5.Метална Тежина : 4,77 Грама Накит Тип : Моден Стил : Кладаг Дизајн Рамен Свадбен Накит Заврши : Четкан Пол : Унисекс Метал : Титаниуметална Боја : Ширина На Сивата Лента : 8ммринг Големина : 12,5< 2мм Дизајн На дебелина Накосен Раб Вашиот предмет пристигнува во бесплатна зелена кутија за подароци со бел лак, совршена за чување Или Давање Подароци.Земја На Потекло : Кина Титаниум, Четкан, Ласерски Дизајн, Закосен, Рамен.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ