• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Нерѓосувачки Челик Полиран w Црна Јаглеродни Влакна Вметнување Бенд

Нерѓосувачки Челик Полиран w Црна Јаглеродни Влакна Вметнување Бенд

 
DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Осигурајте се дека сите очи се вперени во вас кога ќе го носите овој прекрасен свадбен бенд. Изработена од нерѓосувачки челик, оваа широка лента од 6 мм е нагласена со вметнување црни јаглеродни влакна во центарот за прекрасен изглед. Доаѓа во големина на прст 7 за совршено да одговара на вашиот стил.Метална Тежина : 3,90 Грама Накит Тип : Моден Стил : Свадбен Бенд : Унисекс Метал : Нерѓосувачки Челик Метална Боја : Бел Материјал : Црна Ширина На Акцент На Вметнување Јаглеродни Влакна : 6мм Големина : 7< 3мм дебелина вашиот предмет пристигнува во бесплатна зелена кутија за подароци со бел лак, совршена за чување или давање подароци.Земја на Потекло : Кина Нерѓосувачки Челик и Црна Јаглеродни Влакна 6мм бенд.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ