• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Титаниум Полиран Со Сини Јаглеродни Влакна Вметнување Прстен-Големина 7.5

Титаниум Полиран Со Сини Јаглеродни Влакна Вметнување Прстен-Големина 7.5

 
DEN 0.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Карактеристични, смели и елегантни се само неколку начини да се опише Колекцијата На Современи Прстени Dhisel®, која нуди различни модерни стилови кои се истакнуваат и влијаат. Прстените се изработени од избрани алтернативни метали за издржливост и изглед, како што се титаниум, волфрам, кобалт и Црн Ti®. Прстените пристигнуваат во сопствени торбички за длето и пакување. Спакувано Во Оригинално Пакување За Подароци Со Длето.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ