• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Лист постави длабок џеб до 16 Кинг бронза

Лист постави длабок џеб до 16 Кинг бронза

 
DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Искусете луксуз како никогаш порано не сте се чувствувале. Листови кои се чувствуваат скоро хедонистички, овој раскошен сет ќе ги донесе вашите соништа на едно ново ново ниво. Лизгајте се меѓу кориците и оставете си wallид во декаденцијата што ја нуди оваа постелнина. Додадете во пријатно мека, ултра-перница перница и навистина ќе се чувствувате разгалено. Овие постелнини се направени од неверојатни, предива без микрофибер и. Достапно е во најразлични убави бои, и без оглед кој ќе изберете, кога ќе дојде утрото и ќе се исклучи часовникот за аларм, едноставно може да бидете во искушение да ползи подалеку под овие корици и да се обидете да соберете каде останаа вашите соништа. Упатства за нега : Машинско миење ладно, нежен циклус. Не бели. Tumble Dry Low 1 рамен лист (102 "x 105") 1 поставен лист (78 "x 80") и 4 случаи со перница со големина на кралот (20 "x 40") одговара на душеците до 14 " - 16" длабоко со еластични наоколу околу Опремените чаршафи за нега на лебење се машини за перење и не бараат пеглање- % 100. Добредојдовте на елегантната удобност : Екстра издржливо ткаење создава вечна мекост. Откријте ја крајната постелнина во постелнина со нашите свилени мазни постелнини. Дишејќи и кул на допир, нашиот луксузно мек сет за постелнина ќе создаде небесно искуство за спиење! Материјалот за микрофибер е обработен за да биде отпорен на намалување и бледнее што додава на долговечноста на сетот со тоа што го чува во одлична состојба . Луксузот ги исполнува перформансите : Елегантната удобност обезбедува супериорни перформанси и луксузно чувство започнуваат со предива што се дури и пофини, подолги , и посилна од свила. Овие предива од микрофибер се завршени со прецизен процес на четкање и климатизација пред да бидат ткаени во премиум ткаенини, а потоа се подложени на дополнително четкање за да се постигне бујната, ултра мека завршница што ја бараат познавачите на фини постелнина.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ