• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Женскиот Плетен Џемпер со Долги Ракави Отворен Преден Кардиган Копче Надолу

Женскиот Плетен Џемпер со Долги Ракави Отворен Преден Кардиган Копче Надолу

 
DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Женски Копче Надолу Кардиган, Долги Ракави Врвови Кошули Облека, Шарени Плетени Ребрести Отворени Предни Кардиган Џемпери,. Пријателски Совети : . 1.Ве молиме љубезно дозволете 2-3% разлика според рачното мерење. 2.Ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот.(1 инч=2,54 см). 3.Забележете дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Фала. Спецификација : . Материјал : Полиестер и памук. Должина На Облека : Редовна. Декорација : Копче. Тип На Затворање : Единечни Гради. Тип На Шема : Шарени. Ракав : Долг Ракав. Големина : С / М / Л / ХЛ. Боја : Вино Црвено / Црно / Сино / Жолто. Пол : Женски. Оддел : Возрасни Жени. Стил : Отворен Преден Кардиган. Тип : Тенок. Стил : Секојдневен. Вклучен Пакет : . 1 х женски кардиган со пруги врвен Материјал : Изработен од полиестер и памучен материјал, мек, удобен и топол за носење наumn. Не правете штета на вашето тело. Дизајн : Долг ракав, лабаво вклопување, дизајн на ленти, отворен фронт, есенска облека. Одлично за спарување со фармерки или слаби панталони. Прилики : Погоден За работа, одење на училиште, состанок со пријателите, секојдневна облека, секојдневно носење, пазарење, активност на отворено, гледање филмови, пикник и така натаму. Белешка За големина : С, М, Л, ХЛ. ве Молиме внимателно проверете ја табелата со големини пред да ја купите за да ја добиете облеката што одговара на вашата големина. Пакет Вклучени : 1 х женски лента кардиган. Рачно перење или миење во машина нежно со ладна вода. Висат сува.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ