• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Пнтутб Жените Плус Големина Дозвола, Женско Лето Печатење Кратки Ракави О-Вратот Лабава Маица Блуза Блузи Враќање Назад

Пнтутб Жените Плус Големина Дозвола, Женско Лето Печатење Кратки Ракави О-Вратот Лабава Маица Блуза Блузи Враќање Назад

 
DEN 319.84

Количина на стоки
Достапно на барање

за жени, дами, јуниори и тинејџерки. Ракав : Стилски дизајн на ракави, овозможувајќи проток на воздух додека ги покривате надлактиците, одличен за лето. потоа, правејќи ја основната кошула што треба да ја имате во вашата гардероба.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ