• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Скпблутн Женски Џемпери Од Кардиган Зимски Есенски Секојдневни Удобни Врвови Печатен Џебен Врат Долг Ракав Плус Големина Отворен Преден Капут Зелена Л

Скпблутн Женски Џемпери Од Кардиган Зимски Есенски Секојдневни Удобни Врвови Печатен Џебен Врат Долг Ракав Плус Големина Отворен

 
DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Материјалот е : 100% Полиестер. И Најдобриот Подарок за Денот На Вљубените, Годишнината, Роденденот, Денот на Благодарноста, Ноќта на Вештерките,Божиќ.18" ракав : 66cm/25.46" ракав : 64cm/25. Удобно и опуштено, така што ќе носите поудобно5. Вие во купување или користење на стоки во процесот на какви било прашања можете да не контактирате, ние ќе бидеме прв пат да ви одговориме!.86" Големина : Xxl Биста : 124cm/48. Џемпери за жени : Удобен И Разноврсен Џемпер, изработени од растеглива ткаенина што дише,мека и лесна и добро се вклопуваат, одржуваат пријатно. Добро дизајниран, опуштен, ве прави попривлечни4.41" должина : 82cm/32. Изработен е од меки материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење2. Зимски палта за жени : Совршено совпаѓање со горниот дел од резервоарот, блузи без ракави, секојдневна маица или кошули како долни кошули, исто така спарете ги со фармерки, хеланки, шорцеви, здолништа, панталони.09" ракав : 63cm/24.59" должина : 88cm/34.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ