• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Чуда на нација девојки неонски желе два сандали со нозе со нозе

Чуда на нација девојки неонски желе два сандали со нозе со нозе

 
DEN 319.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Таа ќе го игра денот надвор во овие симпатични и удобни неонски желе два сандали со токи од Wonder Nation. Стилот за лизгање за лесно и исклучување, овие сандали имаат светли бои за да одговараат на секоја летна облека! Две ленти за кука и јамка со декоративна тока. Лизгачки стајлинг. Не-лизгачки ѓон. Удобно стапало. Рачно изработено горно и надворешно. Увезени. Избришете чиста. Желе сандали за девојчиња од чудо нација.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ