• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Атлетски дела Машки и големи машки 9 Плетени маички шорцеви, големини S-3XL

Атлетски дела Машки и големи машки 9 Плетени маички шорцеви, големини S-3XL

 
DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Без разлика дали се упатувате кон теретана или само легнувате дома, овие шорцеви од атлетски дела нудат удобност и стил. Дизајнирано со лесен плетен во маичка и прилагодлива половината за влечење за совршено вклопување, овие шорцеви за влечење се задолжителни за вежбање и дневни викенди. Спарете ги со омилените маички или врвовите на резервоарот за да го завршите изгледот. Само на. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Подигнување и инсејм : среден пораст; 9 ”inseam. Затворање : стил на влечење; Еластична половината за дополнителна удобност. Ockебови : 2 странични џебови имаат најважни работи. Карактеристики : Дизајн на плетенка од Jerseyерси; Врза за влечење; лесен. Машки плетени маички од атлетски дела. Атлетски работи Машки и големи машки 9 “плетени шорцеви во дрес, големини S-3 XL. Атлетски дела.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ