• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Растат Брзо Флип Пластика Детска Уметност Триножник

Растат Брзо Флип Пластика Детска Уметност Триножник

 
DEN 1439.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Креола Брзиот Флип 2-Страничен Штафелај ќе му даде можност на вашето дете Да Стане Креативно во Светот на Уметноста. Ова е двостран штафелај Со Магнетни броеви и букви и дава совршена можност да се практикуваат Оние Абц И 123. Тие можат да создадат уметничко ремек-дело и да ја остават нивната креативност да тече со Таблата и површината за сликање. Триножникот се преклопува рамно, така што е лесно да се складира, а неговите бои ќе го осветлат секој простор. Со својата издржлива пластична конструкција, овој штафелај лесно се чисти и ќе трае со години. Димензии : 18l x 19.8 W x 40h во. Изработени од издржлив пластичен материјал. Светло-црвена, жолта и сина боја. 2 страни за употреба на магнетно и суво бришење. Табла и површини за сликање. Магнетна табла. Триножникот брзо се превртува за 360 степени. Преклопува рамно за компактно складирање. Официјално лиценциран Од Крејола. Лесно за составување. Бришач, 2 садови за боја, 77 магнетни букви и броеви.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ