• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Атлетски работи женски шорцеви за велосипеди со џебови

Атлетски работи женски шорцеви за велосипеди со џебови

 
DEN 208.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Спортски, стилски и подготвен за трчање .. или релаксирачки ден на ништо. Шорцевите за велосипеди на Атлетик Работи имаат прием за печатење и удобно, се движат-со-вие-вклопуваат. Лизгајте ги со мета и вежбате подготвени или одете секојдневно, но сепак шик со преголема кошула или џемпер. Исклучиво на. Материјал : 80% рециклиран полиестер/20% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. fit : тенок. Подигнување и инсејм : Висок пораст; 7 ”inseam. Затворање : стајлинг за влечење; Еластична лента за половината. Карактеристики : ИСПИТУВАЕ НА ПРИНЦИЈА. Велосипедски шорцеви за жени од атлетски дела.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ