• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Garanimals Baby Boy Boy & Toddler Boy Thermal Henley T-Shirt & Denim Jeans Outfit Set, 3-парчиња

Garanimals Baby Boy Boy & Toddler Boy Thermal Henley T-Shirt & Denim Jeans Outfit Set, 3-парчиња

 
DEN 303.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Хенли и пар фармерки и тој е подготвен да се тркала! Сет на 3 парчиња Garanimals му дава опции да се меша и да се совпаѓа со 2 Хенлејс за да избере. Достапно во големини 12м-5Т исклучиво на и. 3-парчиња сет вклучува : 2 Хенлејс и 1 пар фармерки. Врвови : деколте на Хенли; долги ракави; 1 лента и 1 цврста. Фармерки : Затворање на прилепување со поштенски мува; Тенок вклоп. Хенлејс : 60% памук/40% полиестер; Фармерки : 74% памук/25% рециклиран полиестер/1% спандекс. Машина за перење. Увезени. Garanimals со 3-пакувања Хенлејс и фармерки за момчиња за бебиња и мали деца.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ