• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Машки фанатици брендирани со Хедер јаглен Питсбург Пиратите по линијата Раглан пулвер дуксери

Машки фанатици брендирани со Хедер јаглен Питсбург Пиратите по линијата Раглан пулвер дуксери

 
DEN 528.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Овој фанатици брендиран надолу по линискиот пуловер е совршен лесен слој. Се одликува со задебелен дизајн на Питсбург Пирати со графики што привлекуваат очи кои овозможуваат да се истакне вашата случајна. Ракан ракавите ја зголемуваат вашата рака за полесна подвижност и дополнителна удобност. Бесплатна испорака по нарачки над 35 американски долари на продавницата за вентилатори од Фанатици. Бренд : Брендирани со фанатици. Застани. Машинско миење, суво суво на ниско ниво. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Официјално лиценциран. Графики за печатење на екран. Худ. Увезени. Раглански ракави. Долги ракави. Застани. Зашивање на рамен. Худ без влечење. Лесна качулка погодна за благи температури.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ