• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Wrangler Mens 5-Star Jean

Wrangler Mens 5-Star Jean

 
DEN 0.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Проширете ги вашите избори за гардероба со редовниот Jeanан со 5 starвезди на Wrangler со Flex. Направено е со ажуриран тексас со навестување на истегнување. Слично на напредната удобност на Wrangler, овој Jeanан флексира и се движи со вас за удобност за секој ден. Овие панталони доаѓаат во низа големини и неколку бои, за да можете да го направите вашиот идеален избор. Спарете ги овие фармерки со директни нозе со најразлични кошули и чевли за да создадете ваш сопствен уникатен изглед на флекс ткаенина. Редовно вклопување. Права нога. Седи на природна половината. Затворање на копче и патент. Prontебови од предни лажички. Назад џебови. Гледајте џеб. Една година гаранција. Стил 96fxwsl.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ