• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
ВРЕМЕ И ВРЕМЕ ВИДЕРСКИОТ ВИЕ ВИЕ ВИЕ ВО КОСПАНИОТ КОСПАТ

ВРЕМЕ И ВРЕМЕ ВИДЕРСКИОТ ВИЕ ВИЕ ВИЕ ВО КОСПАНИОТ КОСПАТ

 
DEN 2.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Потопете го сонцето (и сите комплименти) со времето и го задеваше врвот на долгиот костим за капење. Овој врвен костим за капење се одликува со V-жичен фронт со странично борење за крајно ласкаво вклопување. Долгата силуета нуди покриеност што ви дава удобно и самоуверено чувство. Доволно симпатична за да ве носиме ова лето и следното… и следното. Исклучиво на. Прилагодливи ленти. SS Boning. V Wire.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ