• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
N Дива брзина на ноктите

N Дива брзина на ноктите

 
DEN 0.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Нетрпеливоста е доблест. Едно палто се суши за 60 секунди! Овие живописни, бои на ноктите за нокти не можат да се чекаат во формула за чекање и нанесуваат мазно за без низа, дури и покриеност. Специјално-инженерирана четка за маникурва е дизајнирана со рамна шипка за идеална дисперзија на течност и заоблен врв на влакната за да ги прегрнете кривините на ноктите за совршена примена. Нето wt. 0,46 fl Oz / 13,5 ml боја на нокти, мудрец во градот 225 C. Бесплатно толуен и фталат. Полски за нокти направен во Луксембург и го наполни Кина.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ