• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Свежа колекција јуниори Совршен градник на тркачот, стил FT215

Свежа колекција јуниори Совршен градник на тркачот, стил FT215

 
DEN 271.04

Количина на стоки
Достапно на барање

Flirty и забавно овошјето на разбојот на Collection Collection Collection Collection Racer Back Back Back има сето тоа! Дизајнот на Racerback ги одржува овие ленти во текот на целиот ден, а стилот на pushup ви дава форма на поддршка. Стилот е важен. Овошје на разбојот свежа колекција знае дека малку чипка тука, некои смели бои таму го прават притисок. Вие сте неверојатни и она што го носите треба да го одрази тоа. Затоа, облечете го тој симпатичен врв и започнете задоволни со овошјето на разбојот. Овошје на разбој КОЛЕКС КОЛЕКЦИЈА СОВЕТНИК ЗА РАБОТНИК ЗА РАБОТНИК ЗА РАБОТНИЦИ, Стил FT215 95% памук, 5% спандекс. Туркај нагоре. Подлога. Ракербек. Мазен беспрекорен изглед. Затворање на предниот затворач. Направено за помала помлада рамка. Дополнителни бои на располагање. Безусловна гаранција. Рачно миење ладно со слични бои. Користете само белило што не е хлор кога е потребно. Линија суво. Не пеглајте.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ