• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Апстрактни карактеристики на лицето на факултет, топли кружни форми, сиви врамени од Зивеи Ли

Апстрактни карактеристики на лицето на факултет, топли кружни форми, сиви врамени од Зивеи Ли

 
DEN 2.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Прво дојде дрво, а потоа дојде платно, и сега ја воведуваме нашата „врамена giclee текстурирана wallидна уметност“. Започнуваме со литограф на giclee монтиран на дрво и го завршуваме со завршница на мозочен удар со текстуриран четка. Ние не застанавме таму, додека го вклопуваме во рамките на жито од дрво од 1,5 инчи дебело дрво за да додадеме длабочина и димензија. Подготвени да висат. Димензии : рамка од 11 x 1,5 x 14 инчи. Започнуваме со литограф на giclee монтиран на дрво и го завршуваме со завршница на мозочен удар со текстуриран четка. Ние не застанавме таму, додека го вклопуваме во рамките на 1,5 инчи дебела рамка од жито од дрво од дрво за да додадеме длабочина и смалување . подготвени за виси - не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн од Зивеи Ли.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ