• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Safavieh Carson 4-парчен сет на отворено, сиво миење беж

Safavieh Carson 4-парчен сет на отворено, сиво миење беж

 
DEN 1.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Подобрете го вашиот простор со сетот на отворено со 4 парчиња Carson Carson. Донесува чисто и современо чувство на внатрешен двор или трем. Прекрасно изработен со елегантен дизајн на дански мебел, овој сет на отворено разговор доаѓа во сива завршница за миење. Перничињата за сите временски услови се издржливи и долготрајни и можат да се користат во текот на целата година. Овој сет на отворено Safavieh е убав избор за надградба на задниот двор. Неговиот чист и модерен дизајн задоволува голем број стилови. Овој сет доаѓа со клупа, две столчиња и табела за појавување кои се лесни за одржување. Забавувајте се пријателите и семејството удобно со ова прекрасно групирање. Safavieh Carson 4-парчен сет на отворено, сиво миење/беж : Современиот дизајн додава шик изглед на вашиот дом. Потребно е малото собрание. Надворешен разговор со сиви миење беж има издржлива рамка за долготрајна употреба. Димензии на табелата : 19,7 "W x 31.5" D x 15.7 "H. Димензии на фотелји : 24" W x 23.6 "D X 30.3" H. Димензии на клупата : 50,4 "W x 23.6" D x 30.3 "H. Лесно за чистење и грижа за.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ