• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Женски Моден Тренд Печатење Капа Баоту Капи Бејзбол Капи Црвено

Женски Моден Тренд Печатење Капа Баоту Капи Бејзбол Капи Црвено

 
DEN 0.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Женски Моден Тренд Печатење Ограничување Баоту Капи Можеме да гарантираме дека целокупниот стил прикажан на фотографијата е точен, но може да има разлики во тоа како се појавува стилот за време на абењето. Ова зависи од други физички променливи, на пр.лична големина на телото, обликот на телото, пропорцијата на екстремитетите, висината итн.Спецификација : Пол : Унисекситем тип : Бејзбол Капсстил : Секојдневен Материјал : Мешан Памук + тип На Лента : Прилагодлива Големина : 28х28смек материјал ве прави многу удобен совршен за секојдневно носење и лесен за соблекување или носењеуникатен дизајн ве прави повеќе шарм и привлечен одличен подарок за жени/дамски пакет : 1хат Бејзбол Капи.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ