• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Трговска марка ликовна уметност Suriah II Canvas Art по пекара во боја

Трговска марка ликовна уметност Suriah II Canvas Art по пекара во боја

 
DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Подготвени за обесени презентации што се достапни во различни големини Трговска марка ликовна уметност „Суријах Втори“ Арт Арт по пекара во боја : Уметник : Пекара во боја. Предмет : Апстракт. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ