• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Казабланка Вилмер Апстракт Бушава Област Килим, Слонова Коска Зелена, 10' 14'

Казабланка Вилмер Апстракт Бушава Област Килим, Слонова Коска Зелена, 10' 14'

 
DEN 2.67

Количина на стоки
Достапно на барање

80% Нов Зеланд Волна, 20% Памук.Казабланка Килим Колекција. Ние се потрудиме да ви обезбедиме точно мерење, но ве молиме да бидете советувани дека постојат некои варијации. Кадифен Куп Област Килими. Овие килими со длабоко текстура и областа Флокати се и современи и безвременски. За употреба од тепих до тепих, препорачуваме да поставите подлога за држење помеѓу за заштита.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ