• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Волшебникот од Оз Глинда Женска Ноќ На Вештерките Фенси-Фустан Костим За Возрасни, М

Волшебникот од Оз Глинда Женска Ноќ На Вештерките Фенси-Фустан Костим За Возрасни, М

 
DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Ќе биде доста добра вештерка во Овој Женски Волшебник На Оз Глинда Костим. Глинда е еден од главните ликови од Волшебникот Од Оз и оваа облека е моделирана по филмската адаптација во 1939 година. Ансамблот доаѓа како светло розев фустан со пенливо проегирно преклопување и сјајни додатоци за пеперутки. Пластична круна од дијадема што ја осветлува ја прави целосна. Присуствувајте на забави За Ноќта на Вештерките или рекреирајте моменти од филмот со пријателите со овој костим На Волшебникот Од Оз! Изработена Во Сад Висококвалитетна ткаенина. Розова Органза фустан со/ фолија искри. Целосно наредени. Назад патент.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ