• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Елегантни Предива 147-Мока Калеидоскоп Предиво

Елегантни Предива 147-Мока Калеидоскоп Предиво

 
DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Имаме голем избор на предиво, лента, волна и канап за избор во различни големини и бои. Исечете и користете ја количината што ви е потребна за шиење, лепење или врзување за сите ваши потреби за изработка. Карактеристики калеидоскоп Калеидоскоп Предивоспецификации Боја : Мохаве : 3,84 фунти-ШКУ : НМГ439133 имаме голем избор на предиво, лента, волна и канап за избор во различни големини и бои. Исечете и користете ја количината што ви е потребна за шиење, лепење или врзување за сите ваши потреби за изработка. Карактеристики Мока Калеидоскоп Предиво. Спецификации Боја : Мока. Тежина : 3,84 килограми. - ШКУ : НМГ439133.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ