• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Формула За Путер Од Какао На палмер Враќање На Регенераторот, 8. фл.оз

Формула За Путер Од Какао На палмер Враќање На Регенераторот, 8. фл.оз

 
DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Формулата За Обновување На Путерот Од Какао на палмер ги комбинира ултра навлажнувачките придобивки од 100% чист Путер Од Какао и Витамин Е за негување на косата и скалпот, оставајќи ја вашата коса убаво навлажнета и сјајна.  Овие луксузни хидратантни креми ќе ја омекнат вашата коса за лесен стил и управливост.  Природното Масло Од Пеперминт се додава за освежување на косата и смирување на сувиот скалп.  Природно богато Со Витамин Е и полинезаситени масти, Маслото Од Монгонго е одличен омекнувач за здрава коса и зајакнат скалп. Ја храни косата и скалпот за помека, посјајна коса. Овозможува податлива коса и полесен стил. Формулиран со монгонго масло за здрава коса и зајакнат скалп. Без сулфати, парабени, фталати, минерално масло, глутен и бои.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ