• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Елеонор Тапациран Тафтуван Кревет Металик

Елеонор Тапациран Тафтуван Кревет Металик

 
DEN 7504.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Вибрирачки сјај и елеганција е овој гламурозен кревет од колекцијата Спална Соба Елеонор. Со неверојатни карактеристики како рефлектирачки акценти на огледало и тафтувана подлога со копчиња со пенливи копчиња слични на кристали поставени во сребрена кадифена ткаенина, оваа рамка за глам кревет може да се пофали со врвен стил и софистицираност. Наспроти обложената глава е подножје со низок профил, комплетно со преден панел во врежана и дијамантска површина од крокодил. Тенок калап сличен на кристал тече по врвот на главата и подножјето, создавајќи блескава силуета. Со јасна бела завршница наоколу, оваа спална соба што го одзема здивот е од суштинско значење за голем број палети на бои. Сетот вклучува : еден (1) кревет. Светол и весел дизајн кој сигурно ќе додаде слава и богатство во вашиот гламурозен декор на спалната соба. Тапацираната глава е тафтувана со копчиња. Карактеристики огледало трим акценти и мрежа-шема предни панели во блескав сребрена метална завршница. Дијамантски облик, крок врежани предни панели. Огледални ленти што ја одразуваат елеганцијата.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ