• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Јубатуо Женска Мода Секојдневен Разноврсен Секојдневен Дуксер Градиент Со Долги Ракави Врвни Дуксери За Жени Виолетова 2XL

Јубатуо Женска Мода Секојдневен Разноврсен Секојдневен Дуксер Градиент Со Долги Ракави Врвни Дуксери За Жени Виолетова 2XL

 
DEN 239.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Продавницата јубатуо е посветена да им обезбеди На клиентите висококвалитетни, удобни, модерни, висококвалитетни и ефтини производи за облека, за да ви обезбеди најудобно искуство за купување. Кликнете овде за да откриете повеќе достапни производи За облека На Јубатуо Женска Мода Секојдневен Разноврсен Секојдневен Дуксер Градиент Со Долги Ракави Врвен Дуксер Опис : 1. [Ткаенина] : висококвалитетни имитациони памучни долги ракави, целокупната ткаенина за облека е дише и еластична, многу мека и удобна, многу мазна за кожата и многу удобна за носење во текот на целиот ден2. [Дизајн] : Женска кошула, секојдневен врв, дизајн на тркалезен врат, лабаво монтирање, удобен материјал3. [Појавување] : Спарете со Хеланки, јакна, фармерки, каприс, панталони или здолниште во пролет илиumn за да бидете поелегантни и женствени4. [Прилика] : Женските модерни кошули се погодни за канцеларија, работа, одмор, плажа, училиште, излегување, забава, дома и секојдневно носење5. [Чистење и нега] : Измијте со ладна вода и избришете ја сувата. Не користете претерано висока температура на водата за време на чистењето за да избегнете избледување. Различни монитори може да имаат мала разлика во Бојата при гледање. Ве молиме, Не им пречи Информации за производот : Пол : Женска Прилика : Слободен Материјал : тип На Полиестерпетер : Стил На Печатење : Лежерна Должина : Дебелина На Долги Ракави : Стандарден метод за Чистење : измијте ги рацете во ладна вода, закачете или исушете ќе добиете : 1 Х Женски Врвен Материјал : 100% Полиестер. Грижа : машина за перење. Земја На Потекло : Увезени. Големина : 2 XL. Одговара : Опуштено. Ракави : Долг Ракав. Деколте : Со Качулка. Затворање : Пуловер. Карактеристики : дуксер; дуксер за жени; женски дуксер; Дуксер; дуксери; дуксери за жени; женски дуксери; пуловери за жени.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ