• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Буш деловен мебел Квантна агол L-форма на биро

Буш деловен мебел Квантна агол L-форма на биро

 
DEN 3200.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Карактеристики : -Квантална колекција. -Проидот е сертифициран ANSI/BIFMA. Тип на биро : -Деск школка. Врвна боја : -Кери. Основен материјал : -вуд. Завршете ја модерната цреша - тон на дрво : - Светло жолто дрво. Завршете ја жетвата цреша - Вуд тон : -Ред дрво. Димензии : Севкупна висина - од горе до дно : -30 ". Севкупна ширина - од страна на страна : -47,35 ". Севкупна длабочина -напред до назад : -42.125 ". Севкупна тежина на производот : -118 фунти. Спецификации : Комерцијални само сертификати : -Да. Тип : Биро школка. Топ боја : цреша. Основен материјал : дрво. Тон на дрво (модерна цреша) : светло жолто дрво. Тон на дрво (жетва цреша) : Црвено дрво. Димензии Севкупна висина - горе до дно : 30 ". Севкупна ширина - од една до страна : 47,35 ". Севкупна длабочина - предна до грб : 42.125". Севкупна тежина на производот : 118 фунти. Спецификации Комерцијални само сертификати : Да. Потребно е склопување на склопување : да.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ