• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Замена Ц магла светло компатибилна со 2006- Кадилак ДТС пред, десен патник со сијалица

Замена Ц магла светло компатибилна со 2006- Кадилак ДТС пред, десен патник со сијалица

 
DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Специфичноста на производот Продадена : Продадена индивидуално заснована : Со сијалици (а) Белешки : Со агол lightreplaces OE Број : 25764378 Replaces Parts Link Број : GM2593159 Inter Change Дел за време на изработката : 25764378, GM2593159 Warranty : 1-годишен нелимиран гаранција за производство Понудете квалитет на врвно ниво и мир на умот по прифатлива цена, осигурувајќи дека вашето видно поле може безбедно да се прошири во лоши временски услови или други услови за ниска видливост. Феации и придобивки : Фудбал-вметната како директна замена за вашите оригинални светла за магла .Plug-and-play wiring.coose од склопови со или без светилки.Сапериорна, трајна видливост на дизајнот на дизајнот гарантира перформанси што обезбедуваат одлична видливост. Детскиот квалитет и безбедност на безбедност во производството на ISO 9001 : 2000 и QS9000 овластени објекти.и. Процесот на контрола на квалитетот гарантира дека сите производи исполнуваат строги стандарди за вклопување и издржливост. Столки до ригорозни тестови за велосипедизам и вредно тестирани во услови на реален свет. Модерни технологии и халогени светилки достапни, доколку ОЕ е опремено. , Деснокадилак2006-2011 DTS Base2007-2011 DTS Luxury2008-2011 DTS Platinum Заменува OE број : 25764378. Заменува Parts Link Број : GM2593159. Број на размени во делот : 25764378, GM2593159.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ