• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Бела за складирање галон трендовски розов пластичен капакот на капакот на капакот од 6

Бела за складирање галон трендовски розов пластичен капакот на капакот на капакот од 6

 
DEN 0.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Организирајте го вашиот дом, детска игротека и материјали со Бела складирање со 6-пакувања 20 галон капаци на капакот на пластично пластично редење кутија за контејнери со капаци и ергономски брави. Направено со полипропилен, овој 6-пакет на трајни складишта е идеален за чување на сите потреби безбедно на која било локација. Индексираните капаци овозможуваат повеќе кутии да се рангираат безбедно максимизирајќи го вертикалното растојание, а секој контејнер мери 23,7 x 18,9 x 13,6 инчи. Издржлив и изграден за долгорочно складирање, можете да бидете сигурни дека вашите предмети ќе останат безбедни од прашина, нечистотија или остатоци, дури и кога се чуваат во неиндунирани простори, како што се недовршени подруми, гаражи или простории за надворешно складирање. Уживајте во мирна организација од Бела Складирање што оваа ставка може да ја донесе во вашиот дом! Специјално розово полипропилен за заклучување на тота за складирање во затворен или отворен простор. За лесно складирање и носење на складирање . Мулти -тотек е стабилно за добро користење на просторот за вертикали.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ