• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
56,5 ”модерно loveубовирање со меки перници, прилагодливи привремени потпирачи за ракави за сончање и потпирач за грб за дневна соба

56,5 ”модерно loveубовирање со меки перници, прилагодливи привремени потпирачи за ракави за сончање и потпирач за грб за дневна

 
DEN 7984.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Големина на картон : 59,3 ”x 26” x 17,7 ”. Капацитет : 300 фунти на секое седиште. Материјал за полнење на седиштата : пена. Sleeper : 69,7 ”x 45,6” x 15,7 ”ч. Фрли перници : 2 тежина. Материјал за полнење на грбот : пена. Сите бои на нашата веб -страница се само за повикување. Материјал за тапацир : 100% полиестер.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ