• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Skе женски и спортски тениски тенис, големини XS-xxxl

Skе женски и спортски тениски тенис, големини XS-xxxl

 
DEN 351.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Канајте го вашето спортско јас со loveубовни шорцеви : 78% најлон/22% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'11 ”и носи големина S. одговара : активен. Должина : 16 ”долга. Затворање : стајлинг за влечење; Мека еластична лого -лента за лого. Ockебови : Страничен телефон и топка џеб на шорцеви. Карактеристики : Флипи перфорирано здолниште; прикачени шорцеви. Кора. Стап. Loveубов. Нашите ознаки за виси се исто така забавни налепници!. Theенски тениски скерт од Loveубов и спорт. Loveубов и спортска фитнес, запознајте ја модата. Воведување на активна облека со високи перформанси, пливање и додатоци исто толку светли и смели како луѓето што го карпаат.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ