• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Начин да се слави сината велигденска корпа почувствувајќи знаме

Начин да се слави сината велигденска корпа почувствувајќи знаме

 
DEN 15.68

Количина на стоки
Достапно на барање

Добредојдовте на пролетта со начинот да го прославите знамето на сината корпа! Ова знаме од 6-инчен премија со премија е ставено на 12-инчен дрво од дрво и украсено со жолт пом и резба. Неговата длабока сина боја е надополнета со жолта бод, во која се прикажува сјајната фраза, "Вие сте специјални јајца од јајцето, со симпатичен диносаурус кој произлегува од велигденско јајце. Ова знаме на Велигденска корпа е прекрасен начин да се вклопите во омилениот зајак зајаче! Користете го за украсување на вашата велигденска корпа, спарете се со цветни аранжмани, украси вазни, централни делови, па дури и во овошна корпа. Набавете куп и поставете ја патеката со знамиња за да го водите Велигденскиот зајаче право на вашата врата! Тоа прави одличен подарок за малите да се мавтаат или да запомнат дека некоја-буни ги сака. Пар со друг начин да ги прославите знамињата на корпите во портокалова или виолетова за повеќе забава! Начин да го прославиме знамето на сина корпа, поздрави на Велигден со патот да го прославиме знамето на сина корпа. Мерки 6х7 инчи и направени од премија, материјал дизајниран да трае. Карактеристики на сјајни букви што магија „Вие сте специјални јајца“. Украсете го вашиот дом, велигденски корпи, централни делови или мантили со ова знаме. Прави одлична забава за забави за малите да ја прослават сезоната. Набавете неколку за да ја поставите патеката со знамиња и да го водите Велигденскиот зајаче кон влезната врата. Вклучува : 1 Сино чувство на знаме (6 in. X 7 in.).


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ