• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Земјата Скапоцени Камења Накит Фабрика Прстен Стерлинг Сребрен Прстен Анксиозност Прстен Медитација Прстен Униз Прстен Јога Прстен Фиџет Прстен За Жени

Земјата Скапоцени Камења Накит Фабрика Прстен Стерлинг Сребрен Прстен Анксиозност Прстен Медитација Прстен Униз Прстен Јога

 
DEN 467.68

Количина на стоки
Достапно на барање

Бидејќи Страста за изработка на сопствен накит ја покажува вашата уникатност, вашиот вкус и Вашата Креативност, изработката на накит со прекрасни и шарени природни скапоцени камења и пенлив метал ги истакнува вистинските емоции и радост што ги чувствувам внатре. Изработка на рачно изработен накит со никел и сребро без кадмиум 925 и природни скапоцени камења, монтажа на автоматски или полуавтоматизирани дизајни испораката на 100% задоволителни услуги пред продажба и пост-продажба е нашата примарна цел.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ