• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Френклин Спорт Фрифл серија за капење на ракавици бело бело возрасно лице големи

Френклин Спорт Фрифл серија за капење на ракавици бело бело возрасно лице големи

 
DEN 431.52

Количина на стоки
Достапно на барање

Серијалот „Френкфлекс“ на Френклин е дизајнирана да обезбеди врвни перформанси во комбинација со нашата најлесна, најмалку рестриктивна рака назад. Оваа серија се одликува со екстра-дишења Cool Max Mesh за супериорна вентилација и флексибилност и е обележана со исклучително издржлива, оригинална кожа дланка. Френклин Спортски возрасни Фрифлекс серии за капење нараквици, избрани : Инженерски за да обезбеди врвни перформанси. Лесна ракавица со најмалку рестриктивна рака. Се одликува со екстра дишење Cool Max Mesh за супериорна вентилација и флексибилност. Технологијата со три криви обезбедува совршено вклопување. Издржлива, оригинална кожа дланка има Quad-flex reting за да го намали изградбата на материјалот помеѓу раката на тестото и рачката на лилјакот.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ